KATASTROFALNE VESTI ZA NAVIJAČE ZVEZDE! Najbolji strelac ne igra protiv Baskonije?
Crvena zvezda ima kadrovske probleme uoči meča protiv Baskonije u 19. kolu Evrolige.
FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanovic
Pod velikom znakom pitanja je Filip Petrušev, koji ima virus. Sjajni centar je otputovao sa ekipom u Vitoriju, ali će na licu mesta biti odlučeno da li će igrati. Sa 11,9 poena u proseku, Petrušev je najbolji strelac Zvezde u ovoj sezoni Evrolige.
Ekipi se pridružio i Miloš Teodosić. Međutim, pitanje je da li će iskusni plej moći da pomogne ekipi na gostovanju u Španiji.
Sa individualnim treninzima su počeli Branko Lazić i Ognjen Dobrić. Nijedan od njih dvojice nije krenuo put Vitorije.
Sa 10 pobeda i osam poraza, Crvena zvezda trenutno zauzima osmo mesto na tabeli Evrolige, sa samo dve pobede manje od vodećeg Monaka.
Bonus video: Ovo su deca skandirala Bugarima na meču Srbija - Bugarska u Leskovcu
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ČESTITKE BELINGEMU I SUDIJAMA!" Oglasio se otac Erlinga Halanda nakon ispadanja Norveške sa Mundijala
Bivši norveški fudbaler Alf-Inge Haland, otac zvezde "vikinga" Erlinga Halanda, oglasio se na društvenim mrežama nakon ispadanja Norveške od Engleske, i to prozvavši sudije.
12. 07. 2026. u 12:30
TENIS SA DRUGE PLANETE! Vimbldon dobio šampiona, finale u Londonu rešeno preokretom!
U finalu 139. Vimbldona, italijanski teniser Janik Siner pobedio je Aleksandera Zvereva iz Nemačke rezultatom 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. u 20:55
SADA I ZVANIČNO! Dušan Alimpijević produžio ugovor do 2028. godine
Sada je stigla i potvrda, Dušan Alimpijević, produžio je ugovor sa Bešiktašem do 2028. godine.
12. 07. 2026. u 18:26
Komentari (0)