RAJAKOVIĆ DAO POSEBNO OBEĆANJE: Toronto srušio Golden stejt, a srpski trener posle meča rekao nešto što je sve nasmejalo

Новости онлајн

14. 01. 2025. u 09:11

Košarkaši Toronta pobedili su danas na svom terenu ekipu Golden stejta s rezultatom 104:101 u meču NBA lige.

РАЈАКОВИЋ ДАО ПОСЕБНО ОБЕЋАЊЕ: Торонто срушио Голден стејт, а српски тренер после меча рекао нешто што је све насмејало

Foto: AP

Najefikasniji u ekipi Toronta, koju sa klupe predvodi srpski trener Darko Rajaković, bio je Skoti Barns sa 23 poena, dok je Kris Buše dodao 18.

U poraženom timu najbolji je bio Stefen Kari sa 26 poena, dok je Endru Vigins ubacio 20.

Nakon duela Rajaković je govorio o Kariju, čime je izazvao smeh svih u sali.

- Radim najbolje što mogu, Stef Kari je igrač... Privilegija je za sve nas što živimo i radimo u ovoj eri dok on igra. Rekao sam mom timu trenera, igram protiv njega mnogo, mnogo vremena, jedva čekam da se penzioniše. Te noći ću se napiti, obećavam, proslaviću - rekao je Rajaković.

Košarkaši Minesote savladali su u gostima Vašington s rezultatom 120:106.

U pobedničkom timu briljirao je Entoni Edvards sa 41 poenom, sedam asistencija i šest skokova.

U ekipi iz Vašingtona najbolji je bio Kajl Kuzma sa 22 poena, dok je Džordan Pul dodao 20.

U ostalim utakmicama NBA lige postignuti su sledeći rezultati:

Njujork - Detroit 119:124

Hjuston - Memfis 120:118

LA lejkers - San Antonio 102:126

LA klipers - Majami 109:98.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!

Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.

23. 04. 2026. u 20:00

Komentari (0)

Peter Sijarto teško bolestan, imao tri operacije: Za to niko ne bi želeo da čuje