EVROLIGA BEZ MILOSTI: Ponovo udarila po džepu vlasnika Panatinaikosa, a nije štedela ni Atamana i Lasa
Disciplinski sudija Evrolige novčano je kaznio sa 7.500 evra vlasnika Panatinaikosa Dimitrisa Janakopulosa zbog komentarisanja suđenja na društvenim mrežama.

Foto: Profimedia
Janakopulos je kažnjen u skladu sa članom iz Disciplinskog kodeksa Evrolige zbog komentarisanja suđenja na utakmici 11. kola najkvalitetnijeg evrpskog takmičenja protiv Žalgirisa (77:84).
Nedavno je Janakopulos dobio zabranu prisustva sportskim događajima, koja se samo nadovezala na onu koju je prethodno imao i koja je glasila na čak osam meseci. Kazna je produžena na još mesec dana, a vlasnik grčkog kluba je takođe i novčano kažnjen.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE

Foto: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU
Takođe, Evroliga je sa po 5.000 evra kaznila trenere Panatinaikosa Ergina Atamana i Baskonije Pabla Lasa. Naime, Ataman je kažnjen zbog komentarisanja suđenja na meču 21. kola protiv Barselone, dok je Laso kažnjen zbog komentara na račun sudija na utakmici 22. kola protiv Panatinaikosa.
Nisu to jedine kazne Evrolige, pošto je sa 4.000 evra kaznila košarkaša Barselone Čimezija Metua zbog neprikladnog ponašanja prema sudijama na utakmici 26. kola protiv Olimpijakosa.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo

EVROPA DOMINIRA: Fudbal koji se igra na Starom kontinentu je "vanzemaljski" za ostatak sveta
DANAŠNjI program Svetskog klupskog prvenstva otvoriće Čelsi i Los Anđeles koji se sastaju na "Mercedes benz stadionu" u Atlanti od 21.00.
16. 06. 2025. u 08:35

RUSIJA TUGUJE: Poginuo Nikolaj Krasnikov
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija je ostala bez nekoliko važnih ličnosti iz sveta sporta, ali najnovije vesti vezane za Rusiju i njene tragične sportske priče dolaze daleko od ratišta.
16. 06. 2025. u 16:45

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)