VUKČEVIĆ POKAZAO KLASU U NBA LIGI: Srbin na korak od dabl-dabla protiv Jute
Košarkaši Vašingtona pobedili su jutros na svom terenu ekipu Jute rezultatom 125:122 u meču NBA lige.
FOTO: AP/Tanjug/Terrance Williams
Najefikasniji u ekipi Vašingtona bio je Kišon Džordž sa 23 poena, dok je Aleks Sar ubacio 21.
Srpski košarkaš Tristan Vukčević proveo je na terenu nešto manje od 18 minuta, a za to vreme zabeležio je osam poena, sedam skokova, dve blokade, asistenciju i ukradenu loptu.
Kod gostiju, najbolji je bio Džoni Juzang sa 27 poena, dok je Kajl Filipovski dodao 23 poena uz 13 skokova.
Košarkaši Vašingtona se nalaze na poslednjem, 15. mestu na tabeli Istočne konferencije NBA lige sa 12 pobeda i 49 poraza, dok je Juta poslednja, 15. na Zapadu sa skorom 15/47.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
KAKAV OBRAČUN: Dončić protiv Šeja!
VEČERAŠNjI program NBA lige obeležiće duel Oklahoma Siti tandera i LA lejkersa koji se sastaju u "Pejkom centru" tri sata i 30 minuta nakon ponoći.
12. 11. 2025. u 14:15
SRBIJA OVO NE PAMTI: Evo šta se desilo pred meč sa Engleskom! "Orlovi" gledaju i ne mogu da se čudom načude
Najnovije vesti iz srpskog fudbala su prilično šokantne. I, stižu baš pred utakmicu Engleska - Srbija.
12. 11. 2025. u 18:35
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)