NAJBOLJI ŠUTER IKADA! Stef Kari ispisao istoriju NBA lige
Košarkaš Golden Stejt Voriorsa, Stef Kari, stigao je do fascinantne brojke u NBA ligi.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, on je u noći između četvrtka i petka prešao granicu od 4.000 bombi u ligaškom delu NBA.
To ne znači samo da je on najveći šuter svih vremena – što bez dileme jeste – već i da je promenio način na koji se igra košarka.
Pre njega je Rej Alen držao rekord. Penzionisao se 2014. godine a u svojoj bogatoj karijeri je postigao 2.973, što znači da ga je Stef "debelo" prešišao.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
VELIKA POBEDA RUSA! Danil Medvedev u "ludoj" završnici izborio polufinale Indijan Velsa
14. 03. 2025. u 07:41
ALKARAZ JE U POLUFINALU INDIJAN VELSA! Španac preko Argentinca zakazao meč sa Drejperom
14. 03. 2025. u 09:41
"NAMAZANI" ZEK LEDEJ! Nikola Kalinić grmi zbog poslednjeg napada Zvezde, sudije su krive
14. 03. 2025. u 08:09
ZVEZDA MOŽE DIREKTNO U OSMINU FINALA LIGE EVROPE: Na njoj je da pobedi Seltu, a za ostalo ćemo videti...
Crvena zvezda u četvrtak uveče dočekuje Seltu na "Stadionu Rajko Mitić" (21.00) u jednoj od ključnih utakmica ligaške faze Lige Evrope, u trenutku kada je borba za plasman u nokaut rundu izuzetno zgusnuta. Srpski šampion se nalazi na 11. mestu sa 13 osvojenih bodova, dok su gosti iz Galicije tri pozicije niže sa samo bodom manje.
29. 01. 2026. u 07:00
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)