"ZACEMENTIRALI" KENDRIKA NANA: Panatinaikos spremio novi ugovor, bivši NBA as postaje najplaćeniji igrač Evrope
Nagoveštavalo se tako nešto, a SDNA sada donosi i nove detalje – Kendrik Nan je pristao da potpiše novi ugovor sa Panatinaikosom i tako postane najplaćeniji igrač u Evroligi.

FOTO: EPA
Kako prenosi "SDNA", Panatinaikos je spreman da da Nanu 4,5 miliona evra po sezoni. Time, bio bio najplaćeniji igrač na Starom kontinentu i zasenio bi Sašu Vezenkova koji prima oko četiri miliona evra po sezoni. Ugovor bi trajao do 2028. i za to vreme bi Nan zaradio 13,5 miliona evra. Za evropsku košarku, nestvarne cifre.
Ono što će posebno radovati pristalice Zelenih, jeste činjenica da u ugovoru nema "NBA out" klauzulue. To znači da je Nan blindiran u Atini naredne tri godine.
REGISTRUJ SE I ČEKA TE 5 DANA BONUSA - BEZ RIZIKA!
Bivši košarkaš Majamija i Los Anđeles Lejkersa igra neverovatno ove sezone, trenutno je prvi strelac elitnog takmičenja sa prosekom od 20,3 poena.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
REGISTRUJ SE I ČEKA TE 5 DANA BONUSA - BEZ RIZIKA!

OSOKOLjENI PARTIZANOVI KLINCI IDU U POLjSKU PO POBEDU: Oleksandrija je očajno odradila pripreme za novu sezonu
PARTIZAN gostuje ukrajinskoj Oleksandriji u okviru drugog pretkola Lige konferencije.
24. 07. 2025. u 10:21

"DELIJE" NE MOGU DA DOĐU SEBI! Vanredno saopštenje navijača Crvene zvezde posle onog što se desilo na Marakani (VIDEO)
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je novo pojačanje - Marko Arnautović izašao je pred novinare, a jedno pitanje emotivno je pogodilo novog fudbalera crveno-belih. Ticalo se Siniše Mihajlovića, a reakcija je bila takva - da su zbog toga morale da se oglase i "delije", najvatreniji navijači kluba s Marakane.
24. 07. 2025. u 17:15

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)