SFEROPULOS DONEO ODLUKU: Crvena zvezda bez Teodosića u Minhenu
Košarkaši Crvene zvezde igraće protiv Bajern Minhena prvu utakmicu plej-ina Evrolige. Meč se igra u utorak od 20 i 30 časova.
Foto: Profimedia
Srpski plejmejker, Miloš Teodosić neće biti na raspolaganju Janisu Sferopulosu za utakmicu protiv Bajerna.
Crveno-beli su put Minhena krenuli sa 13 košarkaša, pošto su osim iskusnog plejmejkera u Beogradu ostali Džoel Bolomboj i mladi Andrej Kostić, kako prenosi Meridian sport.
Za razliku od utakmice u Atini, Zvezda će biti jača za kapitena Branka Lazića.
Sferopulos je poveo u Minhen – Kodija Milera Mekintajera, Jaga dos Santosa, Nemanju Nedovića, Branka Lazića, Ajzeu Kenana, Rokasa Gedraitisa, Ognjena Dobrića, Nikolu Kalinića, Dejana Davidovca, Majka Dauma, Džona Brauna, Filipa Petruševa i Luku Mitrovića.
BONUS VIDEO: Sudija morao da uspava MMA borca
Preporučujemo
HRVAT ZGROZIO ŠPANIJU: Uradio ovo, sad po ceo dan mora da se izvinjava
14. 04. 2025. u 15:19
GOTOVO JE! Nikola Jokić potpisuje novi ugovor i postaje najplaćeniji košarkaš u istoriji
14. 04. 2025. u 09:58
VLAHOVIĆ PROPUŠTA DERBI, ALI DVA SRBINA MOGU DA ODLUČE ISHOD: Milinković Savić bio heroj Napolija a sada se nada prvoj pobedi nad Juventusom
U derbiju 14. kola Serije A, italijanski velikani Napoli i Juventus sastaće se u nedelju na stadionu Dijego Armando Maradona.
07. 12. 2025. u 10:00
BRUKA: Crnogorci slavili ispadanje Srbije kao da su Hrvati (VIDEO)
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan deklasirana od Crne Gore. Bolja ekipa zasluženo ide dalje, ali uz ne mali skandal.
07. 12. 2025. u 19:40
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)