ABA LIGA! Brajs DŽons najkorisniji igrač u aprilu
Košarkaš Igokee Brajs Džons proglašen je za najkorisnijeg igrača (MVP) ABA lige u aprilu, saopšteno je danas na sajtu takmičenja.
Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović
Igokea je u aprilu ostvarila dve pobede i dva poraza, a Džons je prosečno beležio 23,8 poena, sedam asistencija i 4,3 skoka.
Džons je ostvario indeks korisnosti 31,5 i tako drugi put uzastopno proglašen za najkorisnijeg košarkaša meseca u ABA ligi.
Igokea se nalazi na šestom mestu na tabeli ABA lige sa 18 pobeda i 11 poraza, a u poslednjem kolu gostovaće Mornaru u Baru.
Preporučujemo
POVRATAK NA VRH ILI JOŠ JEDAN NEPRIJATAN UDARAC? PSŽ traži reakciju protiv neugodnih doga na "Parku prinčeva“
Pariz sen Žermen će u petak uveče imati priliku da se bar privremeno vrati na prvo mesto Lige 1, ali zadatak nije ni malo jednostavan jer u prestonicu stiže uvek opasni Lil.
16. 01. 2026. u 07:30
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
Najnovije vesti iz tenisa tiču se Australijan opena.
15. 01. 2026. u 20:15
NALjUTIO I RUSE: "Milanovićev komentar je vrlo provokativan u trenutnim okolnostima"
RUSKI ambasador nazvao je "provokativnom" ideju hrvatskog predsednika.
17. 01. 2026. u 11:32
Komentari (0)