LJUDI, SLUŠAJTE! Nikola Jokić ponovo digao glas na tajm-autu (VIDEO)

ZANIMLjIV prvi meč u polufinalnoj seriji Zapada su odigrali Oklahoma i Denver.

ЉУДИ, СЛУШАЈТЕ! Никола Јокић поново дигао глас на тајм-ауту (ВИДЕО)

Foto AP

A Nikola Jokić je po ko zna koji pu u poslednjih mesec dana od odlaska Majka Melouna bio veoma aktivan na tajm-autu.

Nagetsi su igrali veoma loše u drugoj četvrtini, te je Nikola odlučio da preuzme ulogu motivatora na tajm-autu tokom sredine ovog perioda.

Jokić je bio vidno frustriran, što mu nije prvi put ove sezone. Nagetsi su drugu četvrtini izgubili 33:24.

To je dalo rezultat, igrači Denvera su se trgli i ušlli u neizvesnu završnicu i na kraju slavili.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ODLIČNO SAM: Mina Kostić puštena iz Laze Lazarević - Kasper uz pevačicu