GLEDA I NE VERUJE: Ovako je Danilo Anđušić reagovao nakon objave idealne petorke ABA lige
Na kraju ligaškog dela ABA lige dodeljuju se nagrade, a stižu i reakcije zbog njih.
FOTO: M. Vukadinović
Najbolji igrač je Mekinli Rajt, dok je određena i najbolja petorka takmičenja koja se nije baš dopala svima.
Naime, nakon glasanja je objavljena petorka u kojoj se nalaze dva igrača iz Budućnosti - Mekinli Rajt i Kenan Kamenjaš. Osim njih, tu su i po jedan igrač iz Zvezde i Partizana, a to su Filip Petrušev i Sterling Braun, dok je peti igrač Brajs Džons iz Igokee.
Zanimljivo je to da u najboljoj petorci nema nikoga iz Dubaija, ekipe koja je završila na trećem mestu.
Zbog toga se javio i Danilo Anđušić, kojem očigledno nije bilo pravo zbog toga. On je ostavio samo jedan kratki video sa likom popularnog Hasbule, koji je u čudu.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo
NOVA ŠANSA ZA VLAHOVIĆA! Smena trenera otvara vrata startne postave sjajnom Srbinu
POD Tudorom je Vlahović uglavnom bio izmena i dobijao je šansu na kašičicu, a da li će se to promeniti nakon otkaza uručenom hrvatskom stručnjaku videćemo na večerašnjem duelu Juventusa i Udinezea koji se sastaju na "Alijanc stadionu" u okviru devetog kola Serije A (18.30).
29. 10. 2025. u 07:00
UMRO ČUVENI SPORTISTA: Na srceparajuću poruku niko mu nije odgovorio!
Nažalost, njegove molitve i nade za spasonosnom transplantacijom nisu se ostvarile pa je nažalost preminuo u 42. godini.
29. 10. 2025. u 13:45
Udala se za 25 leta starijeg čobanina, doživela šok kad je umro
Marsel Amfu je čitav svoj život živeo jednostavno. Njegova kuća nije imala ni struje ni vode. To mu je omogućilo da uštedi ogromne sume novca.
28. 10. 2025. u 21:37
Komentari (0)