KAPITEN VALENSIJE PRODUŽIO UGOVOR: Važan potpis za španski klub

Танјуг

13. 05. 2025. u 16:30

Kapiten Valensije Žozep Puerto produžio je ugovor do 30. juna 2027. godine, saopštio je španski košarkaški klub.

КАПИТЕН ВАЛЕНСИЈЕ ПРОДУЖИО УГОВОР: Важан потпис за шпански клуб

Foto: Profimedia

Puerto (26) je ove sezone u Evrokupu prosečno beležio 7,6 poena i tri skoka po utakmici. Valensija je ove sezone eliminisana u polufinalu Evrokupa od Hapoela iz Tel Aviva.

Puerto je prošao sve omladinske selekcije Španije, a za prvi tim debitovao je u novembru prošle godine u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Valensija se nalazi na trećem mestu na tabeli španske lige sa 22 pobede i devet poraza.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

MI SMO USPAVANI DIV, DRUGO MESTO NA TABELI NIJE OPCIJA! Prvo obraćanje novog trenera Partizana od kad je stigao u klub