BIVŠI CENTAR PARTIZANA POTPISAO! Amerikanac ostaje i dalje u svojoj drugoj kući

Američki košarkaš Rašon Tomas produžio je ugovor sa Dinamom iz Sasarija, saopštio je danas italijanski klub.

БИВШИ ЦЕНТАР ПАРТИЗАНА ПОТПИСАО! Американац остаје и даље у својој другој кући

Foto: M. Vukadinović

Kako je saopšteno na sajtu italijanskog prvoligaša, Tomas (30) je potpisao novi ugovor do juna 2026. godine. 

Tomas, koji je od 2019. do 2021. igrao za Partizan, vratio se u januaru ove godine u klub iz Sasarija. On je već igrao za Dinamo u sezoni 2018/19. i odmah se istakao kao važan deo ekipe.

Američki košarkaš je u italijanskoj ligi imao učinak od 13.8 poena i 7.8 skokova po utakmici.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

GROBARI U DELIRIJUMU, DELIJE SKIDAJU KAPU: On je novi trener FK Partizan?!