IMAŠ LI TI ŠTA PAMETNIJE DA RADIŠ!? Amerikanac žestoko udario po Nikoli Jokiću, umešao i Lebrona
DENVER Nagetsi nalaze se u teškoj poziciji i na korak su od eliminacije iz NBA plej-ofa. Oklahoma pred naredni meč ima prednost 3:2, a na udaru dela javnosti našao se ni manje ni više nego Nikola Jokić koji je ubacio 44 poena u Oklahomi.
FOTO: Tanjug/AP
Dodao je Srbin i 15 skokova, ali je nedostajala pomoć saigrača. Mnogi su kritikovali Mareja, Portera i druge, ali... Kendrik Perkins je odlučio da napadne Nikolu Jokića.
- Lebron se umori sa 40 godina, pa ljudi onda dovode u pitanje njegovu veličinu… Ali kad se Jokić umori, onda kažu da mu treba još pomoći. Moramo da prestanemo da pomeramo kriterijume, napisao je Perkins.
Perkins je i u prošlosti bio veoma kritičan kada je govorio o Jokiću, a najviše se isticao tokom trke za MVP trofej 2023. godine, kada je bio jedan od glavnih zagovornika da priznanje treba da dobije Džoel Embid.
Zanimljivo, korisnici ove društvene mreže su pronašli tvitove Perkinsa iz 2021. i 2024. godine u kojima nekadašnji NBA šampion upravo tvrdi da je Jokiću „neophodno još pomoći„, pritom aludirajući i na saigrače i na tadašnjeg trenera Denvera Majka Melouna.
Šesta utakmica serije Oklahoma Siti – Denver igra se u noći četvrtak na petak od 02.30 po srednjoevropskom vremenu.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Preporučujemo
„BELIMA“ PREVISOK ZLATIBOR: Prvi poraz košarkaša Sloge pred svojim navijačima ove sezone
03. 04. 2026. u 22:30
KO BI DRUGI? Olimpijakos slavio na gostovanju u Evroligi na krilima Saše Vezenkova
03. 04. 2026. u 22:11
TSC ZAKUCAO NAPREDAK ZA DNO TABELE: Tim iz Bačke Topole slavio na gostovanju u Kruševcu
03. 04. 2026. u 21:25
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
AMERIKA U ŠOKU! Zvezda Irana ovo nudi onom ko uhvati pilota oborenog američkog aviona! (FOTO)
Najnovije vesti vezane za rat u Iranu, a Iran su napali Izrael i Sjedinjene Američke Države, posle čega su iranske snage uzvrtile i vatrom po zemljama u reagionu koje pomažu pomenutim saveznicima, stižu iz - sporta.
03. 04. 2026. u 19:59
"SAMO JE PALA, KAO POKOŠENA" Strašna tragedija Miloša Bojanića, preminula je u 48. godini
OVAJ gubitak je ostavio neizbrisiv trag na njegovu porodicu...
03. 04. 2026. u 15:33
Komentari (0)