NE, SAMO TO - NE! Crvena zvezda bez glavnog igrača u revanšu protiv Budućnosti?
Košarkaši Zvezde u prvom meču polufinalne serije doživeli su debakl u Podgorici, jer je Budućnost slavila rezultatom 104:70
FOTO: M. Vukadinović
Revanš meč igra se u Beogradu 29. maja sa početkom u 20 časova, a kako javlja Sport klub Zvezda čeka odluku Disciplinske komisije ABA lige povodom dešavanja u prvom meču (ubacivanja tvrdih predmeta na parket, prekid, pirotehnika…), a svi u klubu se nadaju da će novčana kazna biti jedina koja će biti određena, kada je Nikola Kalinić u pitanju.
Kako nezvanično saznaje Sport klub Zvezda je u problemu, jer Nikoli Kaliniću lako može da se desi da zbog bacanja tvrdih predmeta sa parketa na tribine, bude određenja kazna od jedne do tri utakmice neigranja.
FOTO: KK Igokea/Marija Vuruna/ABA liga
Zvezda se sada nada da će Kalinić biti kažnjen samo novčano, jer bi njegovo odsustvo bio ogroman hendike za tim Janisa Sferopulosa jer se radi o najboljem igraču u timu.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
ZVEZDA I PARTIZAN U RATU! Zbog reprezentativca Srbije nastao među večitima
28. 05. 2025. u 06:55
"BOMBA" NA MALOM KALEMEGDANU! Crvena zvezda dovodi bivšeg NBA asa
27. 05. 2025. u 17:19 >> 17:19
CRNOGORCI, SRAM VAS BILO! Evo čime su gađani košarkaši Crvene zvezde u Podgorici
27. 05. 2025. u 06:09
NAPOLI OVERAVA PLASMAN U LIGU ŠAMPIONA: Trijumf protiv "rosoblaua" ga vodi među evropsku elitu
ČETA Antonija Kontea ugostiće Bolonju na zatvaranju 36. kola Serije A (20.45) u meču koji bi domaćinu i matematički mogao doneti plasman u Ligu šampiona.
11. 05. 2026. u 11:54
A NA MARAKANI... Vladimir Putin bira predsednika FK Crvena zvezda!
Izbori za predsednika fudbalskog kluba Crvena zvezda došli su na red, a oni donose i neke zanimljivosti.
11. 05. 2026. u 12:23
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)