MOŽE I BEZ DŽEJMSA: Monako pobdio Asvel, Kneževi na pobedu od finala
KOŠARKAŠI Monaka pokazali su da i te kako mogu da igraju bez Majka Džejms. Oni su kao domaćini savladali Asvel sa 74:64 (19:15, 15:17, 21:16, 19:16) u trećoj utakmici polufinala francuskog prvenstva.

Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Velika borba vodila se u dvorani "Gaston Medesin", ali na kraju je razlog za slavlje imao vicešampion Evrope.
Kneževi su posle 20 minuta igre imali prednost od dva razlike - 34:32. Bolji je u drugom poluvremenu bio domaćin, uspeo je da prelomi meč i trijumfuje.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Najefikasniji kod pobednika bio je Mam Žaite sa 15 poena, dok je Metju Strazel postigao 14. Na drugoj strani najbolji je bio Teo Maledon sa 22, dok je Andre Roberson upisao dabl-dabl učinak od 13 poena i 15 skokova.
Monako vodi sa 2-1 i jedan trijumf ga deli od plasmana u finale, u koje se već plasirao Pariz koji sa 3-0 savladao Burg.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*
Treća utakmica Monako - Asvel igra se takođe u Monte Karlu. Na programu je u utorak od 21 sat.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo


TENISKI RAT BUKTI: Sabalenka ponizila Gof, Amerikanka joj nije ostala dužna
08. 06. 2025. u 12:53 >> 12:53

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili tri para iz liga petica.
29. 09. 2025. u 07:00

USRED TENISKE SEZONE: Novak Đoković otišao u Hrvatsku
VEST da je preminuo čuveni teniski stručnjak Nikola Pilić pogodila je mnoge, a možda najviše njegovog najpoznatijeg đaka, Novaka Đokovića. Zbog toga je on rešio da, usred teniske sezone, ode - u Hrvatsku.
29. 09. 2025. u 13:05

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)