ŠTA MU BI? Janis Sferopulos doneo šokantnu odluku posle totalnog fijaska Crvene zvezde
Janis Sferopulos je očigledno teško podneo loše partije Crvene zvezde u završnici sezone...

FOTO: Profimedia
Naime, šef struke crveno-belih ugasio je profil na društvenoj mreži X nakon eliminacije od subotičkog Spartaka u polufinalu Superlige Srbije.
Grčki strateg najverovatnije se odlučio na ovaj potez pošto su ogročeni navijači crveno-belih ostavljali negativne komentare na njegovom profilu.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Inače, Sferopulos je u prošlosti bio relativno aktivan na ovoj društvenoj mreži, a pamti se i njegova izjava od pre godinu i po dana. Sve se dešavalo u danima u kojima je Šabaz Nejpir napuštao Zvezdu, a tim povodom je objavio i instagram stori.
- Nisam video. Ne pratim društvene mreže. Imamo samo Tviter (X) na kojem volim da ostavljam komentare - poručio je Sferopulos.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

JURIMO ČETVRTI U NIZU! Evo današnjeg Tip "sigurica tiketa" sa nove tri realne kvote
REDAKCIJA Tipa vam je i juče predložila tiket koji se pokazao kao dobitan.
28. 07. 2025. u 06:42 >> 00:37

RUSE ODUŠEVILA LAŽNA VEST IZ SRBIJE! Rusija i dalje (uzalud) slavi...
Rusija i Ukrajina su, otkao je počeo rat koji Ruska Federacija naziva "specijalna vojna operacija", doveli do toga da se, na ovaj ili onaj način, i ostatak sveta uključi u taj sukob, a najnovije vesti na tu temu - stižu iz sfere sporta.
27. 07. 2025. u 16:58

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)