PONUDA KOJU NE MOŽE DA ODBIJE: Evo gde Vasilije Micić nastavlja karijeru
VASILIJE Micić jedan je od najtraženijih košarkaša na tržištu, brojni timovi bore se za njegov potpis, a jedan je spreman da učini sve za njegove usluge.
FOTO: M. Vukadinović
Reprezentativac Srbije najbliži je prelasku u Hapoel iz Tel Aviva, prema novim informacijama izraelskog sajta "One".
Postoji veliki optimizam čelnika osvajača Evrokupa da će 31-godišnji plejmejker konačno prihvatiti njihovu ponudu.
U redovima novog evroligaša razmatraju mogućnost da reprezentativac Srbije živi u Bugarskoj, ukoliko ne želi da se seli u Izrael.
To već učinjeno sa drugim stranim igračima, a izabranici Dimitrisa Itudisa će ponovo domaće utakmice igrati u Samokovu.
Dalje se napominje da Hapoel nudi najviše novca od konkurencije što je još jedna stavka za koju veruju da će napraviti prevagu.
Podsećanja radi, za Micića su zainteresovani i Olimpijakos, Panatinaikos, Fenerbahče i Crvena zvezda.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZVEZDA POČINjE EVROPSKU MISIJU: Larn ne sme predstavljati problem "crveno-belima" ako misle da se plasiraju u LŠ
Crvena zvezda u utorak započinje novu evropsku sezonu gostovanjem Larnu u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Na stadionu "Inver park" severnoirski šampion pokušaće da nastavi svoj istorijski pohod, ali će protiv sebe imati daleko iskusnijeg rivala, koji želi da već u prvom meču napravi veliki korak ka narednoj rundi (21.00).
21. 07. 2026. u 07:06 >> 07:06
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
SNIMLjEN U VUKOVARU: Vozaču iz Borova 2. NAJVEĆA KAZNA u istoriji Hrvatske - evo šta je zgrešio
PREMA svemu sudeći, hrvatska policija u poslednje vreme izriče sve veće novčane kazne za počinjene saobraćajne prekršaje.
20. 07. 2026. u 19:45
Komentari (0)