FILIP PETRUŠEV PRELOMIO! Evo da li će reprezentativac Srbije nastaviti karijeru u Zvezdi
PALA je odluka!
FOTO: M. Vukadinović
Kako nezvanično saznaje "Sportal", Filip Petrušev iz privatnih razloga ne želi da karijeru nastavi u Zvezdi i Srbiji.
Sjajni centar će nastaviti da igra košarku u inostranstvu. Iako zvanična odluka još uvek nije doneta, veruje se da je kraj pregovorima, te da će Filip karijeru zaista nastaviti negde drugde.
Ostaje pitanje gde će to biti, da li će se vratiti u Olimpijakos ili će neki tim platiti obeštećenje za Srbina u iznosu od 1,2 miliona evra i tako otkupiti prava na srpskog reprezentativca.
Šuškalo se da bi Petrušev mogao i u NBA ligu, ali i taj je plan izgleda propao, pa je trenutno Atina najreaalnija opcija za Srbina.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
KO ĆE NA MEGDAN BARSI? Madridski velikani ukrštaju koplja u polufinalu Superkupa Španije!
GRADSKI rivali Atletiko Madrid i Real Madrid ponovo će ukrstiti koplja, ovoga puta u polufinalu Superkupa Španije (20.00) koji se i ove godine održava Džedi. Ulog je ogroman, finale protiv Barselone i prilika za prvi trofej u 2026. godini.
08. 01. 2026. u 08:00
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 19:35
KAKO IZGLEDA ŽIVOT U NAJHLADNIJEM MESTU NA SVETU? Selo u kojem se automobili ne gase, telefoni ne rade, a deca idu u školu na –50°C
PROSEČNA temperatura u gradu zimi pada na -58 stepeni Celzijusa...
07. 01. 2026. u 18:20
Komentari (0)