I OPET NIŠTA OD PARTIZANA! Nenad Dimitrijević se za 2.500.000 vratio u Rusiju
Precrtali su Nenada Dimitrijevića u milanskoj Olimpiji, ali on nije dugo čekao da pronađe novi angažman. Reprezentativac Severne Makedonije se vratio u VTB ligu i potpisao dvogodišnji ugovor sa ekipom Zenita i to za neverovatnih 2.500.000 (1.200.000 u prvoj i 1.300.000 u drugoj sezoni).

Foto: Profimedia
Dimitrijević se vraća u Rusiju nakon sezone u milanskoj Olimpiji, a transfer je potvrdio njegov menadžer Miško Ražnatović, ali i klub iz Sankt Peterburga.
Bek iz Severne Makedonije je tokom celog prelaznog roka povezivan sa Partizanom.
Kao i prethodne sezone, transfer u Humsku se nije dogovorio, ali će se dobro naplatiti u Rusiji.
Pre Olimpije iz Milana, Dimitrijević je imao fantastičnu sezonu u Uniksu iz Kazanja, u kojoj je proglašen za MVP-a i pomogao ekipi da osvoji titulu.

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

UZNEMIRUJUĆI SNIMAK: Iz penala ubio golmana! (VIDEO)
Sport je zadesila tragedija.
05. 09. 2025. u 15:51

"CINIČAN - U POZITIVNOM SMISLU": Moskva o Trampovim pokušajim da okonča ratove
PRISTUP američkog predsednika Donalda Trampa u vođenju diplomatije kroz sklapanje trgovinskih dogovora "prilično je ciničan", ali u pozitivnom smislu, izjavio je u petak predstavnik Kremlja Dmitrij Peskov.
05. 09. 2025. u 19:51
Komentari (0)