KRAJ LEPE KARIJERE! DŽeremi Lin rekao zbogom košarci
Džeremi Lin, američki košarkaš tajvanskog porekla, odlučio je da završi karijeru u 37. godini života.
FOTO: EPA
- Kao sportisti, uvek smo svesni da mogućnost penzionisanja nikada nije daleko. Proveo sam svoju 15-godišnju karijeru znajući da ću jednog dana morati da odem, a ipak, reći zbogom košarci danas bila je najteža odluka koju sam ikada doneo. Bila je čast života da se takmičim protiv najžešćih konkurenta pod najsjajnijim svetlima i da izazovem ono što je svet mislio da je moguće za nekoga ko liči na mene. Ostvario sam svoje najluđe dečje snove da igram pred navijačima širom sveta. Zauvek ću biti dete koje se osećalo potpuno živim svaki put kada bi dotaklo košarkašku loptu - napisao je Lin u oproštajnoj poruci i dodao:
- Toliko ljudi se žrtvovalo i uložilo u moje putovanje, više nego što bih ikada mogao da uzvratim. Hvala vam svima što ste verovali u mene, što ste hodali sa mnom, što ste slavili moje uspone i što ste me podigli u padovima. Ovo je vožnja koju nikada nisam želeo da završim, ali znam da je vreme. Zauvek će mi nedostajati igranje košarke pred svima vama, ali naše vreme će ići dalje od samog igranja. Živeli za ono što je pred nama. Volim vas sve.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
TUGA U KAMPU REPREZENTACIJE SRBIJE: Preminula majka Nebojše Ilića
31. 08. 2025. u 13:27 >> 13:34
LUKA DONČIĆ JE HIT! Preuzeo ulogu trenera pa odbrusio saigraču (VIDEO)
31. 08. 2025. u 13:20
FIBA SE OGLASILA! Evo šta su poručili kapitenu Srbije - Bogdanu Bogdanoviću
31. 08. 2025. u 13:08
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)