"GROBARI" SU NAJBOLJI U EVROLIGI! Kapiteni klubova izabrali - najbolja atmosfera je na mečevima Partizana

Filip Milošević

20. 10. 2025. u 17:12

Sprovedena je godišnja anketa među kapitenima timova u Evroligi i veliki broj njih je izabrao - Na mečevima Partizana je najbolja atmosfera u čitavom takmičenju.

ГРОБАРИ СУ НАЈБОЉИ У ЕВРОЛИГИ! Капитени клубова изабрали - најбоља атмосфера је на мечевима Партизана

FOTO: M. Vukadinović

Čak 45 odsto kapitena u Evroligi je glasalo za Partizan, dok je ostalih 19 timova podelilo 55 odsto glasova.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by EuroLeague (@euroleague)

Tajrik Džons, centar Partizana, odabran je za najboljeg zakucavača Evrolige. On, zapravo, deli prvo mesto sa centrom Olimpijakosa i doskorašnjim centrom Baskonije, Dontom Holom.

Najtalentovaniji košarkaš je u izboru kapitena bio Majk Džejms, a najteži za čuvanje je Kendrik Nan. Protivnik koga svi žele u svom timu je Valter Edi Tavares, dok najbolje "barata" loptom Silvan Fransisko.

Trej Lajls iz Real Madrida je ocenjen kao najzanimljiviji "novajlija" u Evroligi.

Bonus video: ŠAMPIONI U FOKUSU: Anđela Vuković | Radoznalost je njena supermoć

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Komentari (0)

JEZIVO: Ubijen golman - namamili ga na lažnu probu za veliki klub, a onda su pozvali njegovu porodicu...