EVROLIGA DONELA ODLUKU: Evo ko sudi na utakmici Partizan - Barselona
PARTIZAN je u seriji od dva poraza u Evroligi i to će pokušati da prekine protiv Barselone. Čelnici takmičenja su odredili ko će suditi ovaj duel u "Beogradskoj areni".
FOTO: Ata images
Glavni arbitar biće Turčin Emin Mogulkoč koji je crno-belima delio pravdu u Madridu protiv Reala.
Uz njega će tu biti dvojica Izraelaca Sefi Šemeš i Adar Per. Vredi pomenuti da je Šemeš sudio pre dva dana Crvenoj zvezdi protiv Asvela (79:65).
Utakmica Partizan - Barselona igra se u petak od 20.30.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
KAKAV ŠOK! Crvena zvezda smenila trenera koji nije imao poraz
30. 10. 2025. u 10:50
KO ĆE VODITI SRBIJU NA VEMBLIJU? Evo kada pada odluka o Veljku Paunoviću
30. 10. 2025. u 08:38
SVET SPORTA ZAVIJEN U CRNO! Odbojkaški reprezentativac umro u 26. godini
30. 10. 2025. u 10:02
Napoli ne odustaje od titule: Kremoneze nikada nije slavio na ovog gostovanju
NAPOLI u 35. kolu Serije A dočekuje Kremoneze na stadionu „Dijego Armando Maradona“, u meču koji za domaćina ima imperativ pobede. Ekipa Antonija Kontea želi da odloži moguću šampionsku proslavu Intera i ostane u trci bar još jedno kolo. Ipak, posle nedavnih kikseva, titula je sve dalja.
24. 04. 2026. u 08:19
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Milanović iznenadio sve: "Hrvatska nema neprijatelja - osim Srbije! EU se pretvara u ratni projekat"
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović poručio je da njegova zemlja nema neprijatelja osim Srbije, i upozorio da se Evropska unija sve više udaljava od mirovnog projekta i jača procese naoružavanja, uz ograničen uticaj manjih država.
24. 04. 2026. u 11:29
Komentari (0)