"IMAMO VELIKO SRCE" Saša Obradović izneo prve utiske nakon meča Makabi - Zvezda

Slavili su košarkaši Crvene zvezde protiv Makabija 92:99, a nakon meča sud je izneo Saša Obradović, trener beogradskog tima.

ИМАМО ВЕЛИКО СРЦЕ Саша Обрадовић изнео прве утиске након меча Макаби - Звезда

FOTO: Tanjug/ANA PAUNKOVIĆ

Trener crveno-belih govorio je nakon susreta za Evroliga TV. 

- Ključno za pobedu je bilo to što imamo veliko srce. Nismo radili onako kako smo planirali. Teške su okolnosti. Morali smo da uvedemo novajliju u tim, imamo dosta povređenih. Nije igrao Nvora, imamo sitne ali velike stvari, ali uprkos tome došli smo do pobede. Pobeda je pobeda i ovo se važi kao pobeda u gostima, time smo posebno zadovoljni. 

BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KRAJ SVIH MISTERIJA - SAD ZNAMO KO VODI RAT PROTIV SRBIJE: Šešelj se vanredno uključio u program i razobličio ko stoji iza mračnih akcija