ZABLISTALI REPREZENTATIVCI SRBIJE: Dva meča u ABA ligi - i to sjajna
Košarkaši Borca iz Čačka poraženi su večeras na gostovanju Krki u Novom Mestu rezultatom 81:77 u utakmici devetog kola ABA lige.
Foto: Spartak Office Shoes / Mirjam Jegic Patarcic
Uskoković sa 19, Manojlović sa 15 i Nikolić sa 14 bili su najbolji strelci Čačana, po 13 su za Krku dali Bejli i Iring.
Oba tima sada imaju učinak od po 2-6.
Prethodno, Spartak je u Subotici nadigrao Megu 85:73.
U ekipi Spartaka istakli su se Stefan Momirov sa 21 poenom (trojke 7/10!), te Hanlan i Rebić sa po 13 poena, a u Megi je Bogoljub Marković ubacio 21, dok je Đulović zastao na 17.
Subotičani imaju učinak 5-3, a Mega 2-6.
Ako vas zanima sport, sve ono najvažnije i najzanimljivije o njemu pratite na sportskim stranicama portala "Novosti".
Na sasvim ste dobrom mestu.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
EPILOG VELIKE DRAME? Totenhem bi večeras na "Stamford bridžu" mogao da obezbedi opstanak u Premijer ligi
STRESNA sezona"pevaca" trebala bi imati "srećan" kraj, a opstanak bi mogli da obezbede protiv jednog od najvećih rivala, Čelsija, koji će ih ugostiti od 21.15 na "Stamford bridžu".
19. 05. 2026. u 07:30
HAOS PRED MUNDIJAL! Navijačima ove reprezentacije ZABRANjEN dolazak na Svetsko prvenstvo - i ne, nije u pitanju Iran!
Najnovije vesti vezane za FIFA Svetsko prvenstvo u fudbalu 2026. su pomalo dramatične.
20. 05. 2026. u 15:27
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)