POTVRĐENO! Američki cirkus stiže i u Beograd
Američki egzibicioni košarkaški tim Harlem globtroters (Globetrotters) kreće na svetsku turneju povodom obeležavanja 100 godina postojanja, a jedna od stanica naredne godine biće i Beograd, saopšteno je danas.
Foto: Profimedia
Globtrotersi će gostovati u Beogradu u hali "Aleksandar Nikolić" 3. novembra 2026. godine od 20.00.
Biće to peto gostovanje ove popularne ekipe u Srbiji. Prvo je bilo još davne 1959. godine na stadionu Partizana.
"Tokom turneje publika širom sveta moći će da uživa u bravurama najboljih igrača ovog tima, od neverovatnih zakucavanja do zapanjujućih trikova, sve ono što Globtroterse čini jedinstvenim", navodi se u saopštenju.
Harlem globtroters je američki egzibicioni košarkaški tim, osnovan 1926. godine i do sada su odigrali više od 26.000 utakmica u više od 120 zemalja.
Bonus video: Sada je sve jasno - evo šta ruski navijači stvarno misle o Kosovu
Preporučujemo
ILIĆ KRATAK NAKON MAČVE: Zadovoljan sam reakcijom igrača, zasluženo smo pobedili
26. 07. 2026. u 23:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PARTIZAN UČI NA SVOJIM GREŠKAMA: Tri boda protiv Šapčana su imperativ za "crno-bele"
NAKON što je u prvom kolu ispustio pobedu protiv Zemuna, Partizan ne sme sebi dozvoliti da i protiv Mačve kojoj gostuje u drugom kolu Superlige Srbije ostane bez čitavog plena (21.00).
26. 07. 2026. u 07:00
AJAKS NE PRAŠTA PROMAŠAJE! Vojvodina se herojski držala, ali je četvorostruki prvak Evrope delio lekcije na „Karađorđu“!
Fudbaleri Vojvodine poraženi su od golandskog Ajaksa rezultatom 1:4 (1:2), u prvoj utakmici drugog kola kvalifikacije za Ligu konferencija.
23. 07. 2026. u 21:53
KAMERA OSTALA UPALjENA: Pobegao od medveda na Tari na drvo, a onda ga je ugledao odozdo (VIDEO)
NA PLANINI Tara ljubitelji prirode su nedavno, prilikom šetnje, sreli medveda, objavljeno je u Fejsbuk grupi "Ljubitelji planine Tare".
26. 07. 2026. u 12:14 >> 13:15
Komentari (0)