MONAKU PRETI IZBACIVANJE?! Francuski velikan u ozbiljnom problemu
KK Monako se nalazi u ozbiljnom problemu
FOTO: Tanjug/AMIR HAMZAGIĆ
Naime. tim iz Kneževine i dalje ne može da registruje igrače zbog kršenja finansijskog fer-pleja. Filip Oser, prvi čovek LNB, istakao je da se neće libiti od najstrožih mera tj izbacivanja ovog tima iz plej-ofa tamošnjeg prvenstva.
„Vreme dobre volje i strpljenja je prošlo. Monako mora brzo da reaguje, jer u suprotnom, da budem potpuno jasan, ruka lige — kao ni moja lična — neće zadrhtati“, izjavio je L’Ekip.
Monako je pretrpeo kaznu od domaće lige, pa klub mora da plati 500.000 evra.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
HRVATI OPET ZGROZILI SVET: Evo šta su sad uradili navijači u Hrvatskoj (FOTO)
22. 12. 2025. u 15:07
NOVA ERA NA MARAKANI! Dejan Stanković preuzeo Zvezdu i iznenadio i "delije" i Ruse!
22. 12. 2025. u 14:45 >> 15:35
GROBARI ČUPAJU KOSU! Stigle užasne vesti u Humsku, a tiču se najboljeg igrača Partizana
22. 12. 2025. u 14:16
BIĆE GOLOVA NA "SENT DžEJMSISU": Njukasl mora napasti "građane" ako misli da se ponovo nađe u finalu
NjUKASL i Mančester siti ukrstiće koplja večeras na "Sent Džejmsis parku" u prvom meču polufinala EFL kupa. Ovo je obračun aktuelnog osvajača i kluba koji želi da vrati trofej u svoje vitrine posle nekoliko godina pauze, tako da bi trebali gledati sjajan polufinalni dvomeč.
13. 01. 2026. u 06:30
DONALD TRAMP U ŠOKU! Ovo nije očekivao kada je naredio napad na Venecuelu
Malo je reći da su najnovije vesti iz sveta fudbala, a tiču se i Sjedinjenih Američkih Država čiji je aktuelni predsednik Donald Tramp, iznenadile mnoge.
13. 01. 2026. u 19:15
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (0)