STIGLA PONUDA KOJA SE NE ODBIJA! Zoran Savić bi debelo mogao da naplati otkaz u Partizanu
ZORAN Savić je nedavno dobio otkaz u Partizanu, ali na novi posao neće dugo čekati.
FOTO: M. Vukadinović
Prema informacijama iz Italije proslavljeni srpski košarkaš je dobio ponudu koja se ne odbija. Kako javlja Il Tempo, Savić je deo velikog projekta koji vodi ka Rimu. Jedan investicioni fond je povezan za slavnog košarkaša.
"NBA u Rimu: evo kako će izgledati", naslov je teksta u kojem se ističe da postoje tri moguća investitora za budući tim iz prestonice.
- Interesovanja investitora za prisustvo Rima (u NBA) zadržala su Kremonu u centru pažnje, privlačeći interes najmanje tri različite grupe“, piše dnevnik.
- Jedan pravac vodi ka Trstu, odakle je prošlog leta stigao zahtev za informacije o Kremoni (kao potencijalnog kluba koji će se pretvoriti u tim iz Rima, prim. aut). Reč je o američkoj grupi, iza koje je Pol Matijašić, vlasnik Trsta, tima iz Serije A.
Ističe se da vezu dodatno jača prisustvo generalnog menadžera, Majkla Arcijerija, koji iza sebe ima NBA iskustvo u Orlandu i Njujork Niksima.
- Drugo interesovanje dolazi iz Evrope, od investicionog fonda povezanog sa bivšim generalnim menadžerom Partizana, Zoranom Savićem”, piše Il Tempo i dodaje da vlada stroga diskrecija oko još jedne američke grupacije, “za koju se isključuje učešće porodice Fridkin, vlasnika AS Rome.“
Preporučujemo
Zvezda može da overi titulu u Večitom derbiju: Desetokovani Partizan ima svoje motive da dođe do bodova
PRAZNIK srpskog fudbala, večiti derbi, 179. u istoriji biće odigran danas na stadionu Rajko Mitić od 17 časova.
26. 04. 2026. u 09:28
Odbili su poslušnost Putinovom čoveku - nisu mogli ni da sanjaju šta će da se desi 48 sati kasnije
Najnovije vesti iz Rusije isprva nisu bile onakve kakvim ih je zamiljšao ruski predsednik Vladimir Putin kada je odredio da novi ministar sporta bude Mihail Degtjarjov. Ali, na kraju, sve se preokrenulo.
26. 04. 2026. u 15:22
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)