"GROBARI" U NEVERICI: KK Partizan rešio da bude domaćin u NEMAČKOJ!
Najnovije vesti iz KK Partizan su nesvakidašnje.
FOTO: M. Vukadinović
Taj klub je saopštio danas da će utakmica 24. kola Evrolige protiv Hapoela iz Tel Aviva biti odigrana 23. januara u - Minhenu.
Partizan će prethodno 20. januara gostovati ekipi Bajerna u 23. rundi elitnog nadmetanja, a onda, prosto, ostati u istom gradu i biti domaćin Izraelcima.
"Kao što je ranije najavljeno, 'crno-beli' su zbog zauzetosti Beogradske arene bili prinuđeni da tokom januara pronađu alternativna rešenja za utakmice koje će igrati kao domaćini. Izbor za utakmicu 24. kola Evrolige je hala u Minhenu, gradu u kojem će 'crno-beli' već biti zbog utakmice protiv Bajerna koja je na programu tri dana ranije. Prioritet u kupovini ulaznica imaju vlasnici sezonskih karata za mečeve Partizana i prodaja će biti ograničena samo za njih do nedelje, 18. januara u 23.59 časova", saopšteno je na zvaničnom sajtu crno-belih.
Košarkaši Partizana se nalaze na poslednjem, 20. mestu na tabeli Evrolige sa šest pobeda i 16 poraza.
Tabela Evrolige
Ako vas sport zanima, sve ono najvažnije i najzanimljivije o njemu - pratite na sportskim stranicama portala "Novosti".
Na sasvim ste dobrom mestu.
Bonus video: Neviđeni detalji sa dočeka srpskih olimpijaca u Beogradu
Preporučujemo
AUSTRALIJAN OPEN, NAJNOVIJE VESTI: Rodžer Federer "sahranio" Novaka Đokovića
15. 01. 2026. u 20:15
HAOS KAKAV SE NE PAMTI! Real Madrid otpušta trenera posle JEDNE utakmice?!
15. 01. 2026. u 12:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SUSRET RANjENIH ORLOVA: U duelu mundijalskih gubitnika oslabljena Nigerija gostuje Poljskoj
Poljska i Nigerija odigraće prijateljsku utakmicu u Varšavi na stadionu PGE Narodovi.
03. 06. 2026. u 07:30
UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti
Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.
02. 06. 2026. u 20:42
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)