KAKAV MAJSTOR! Sin legendarnog Srbina bacio Amere u trans (VIDEO)
TATA mu je bio čudo, ali on kako je krenuo mogao bi da nadmaši i slavnog oca.
Foto: Profimedia
Naime, opet Amerika bruji o sinu legendarnog srpskog košarkaša Predraga Peđe Stojakovića. Andrej je ubacio 30 poena i imao devet skokova, što mu je najbolji učinak u dosadašnjem delu sezone.
Iz igre je šutirao 9-18, dok je za tri poena bio siguran četiri puta iz sedam pokušaja. Bio je nerešiva enigma za košarkaše Merilenda, a obavljao je sjajn posao i u odbrani, pa je najbolje igrača rivala Digija Koitu zaustavio na 15 poena.
Pored Srbina, odlilni su bili David Mirković, koji je meč završio sa 15 poena i devet skokova, Kiton Vagler je dodao 13, a jedan manje Džejk Devis. Kod poraženog Merilenda Andre Mils je meč završio sa 16 poena, dok je Solomon Vašington upisao dabl-dabl sa 13 poena i 10 skokova.
Ova pobeda bila je prva za Ilinois na domaćem terenu protiv Merilenda još od januara 2022. godine.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
STIGLI BAGERI NA MARAKANU: Počelo je! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Crvene zvezde tiču se - važnih infrastrukturnih radova.
01. 06. 2026. u 14:58
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)