OVO ZA DUBAI NIJE DOBRO: Filip Petrušev neizvestan za meč protiv Crvene zvezde
CRVENA zvezda će prvi put od 6. januara evroligašku utakmicu igrati u Beogradu. Crveno-beli će u 25. kolu dočekati Dubai koji bi mogao na ovom meču da bude drastično oslabljen.
FOTO: Profimedia
Nastup bivšeg igrača tima sa Malog Kalemegdana, Filipa Petruševa je neizvestan. Razlog je taj što ima manji problem sa povredom i nije sigurno da će biti na raspolaganju Jurici Golemcu, saznaje "Meridian sport".
Ukoliko ipak zaigra, to će biti prvi nastup reprezentativca Srbije protiv u Beogradu protiv tima za koji je igrao prošle sezone.
Petrušev je jedan od najboljih igrača kluba iz Ujedinjenih Arapskih Emirata. On prosečno daje 13,6 poena uz 5,3 skokova po utakmici.
Podsetimo, duel Crvena zvezda - Dubai igra se u petak od 20 časova u "Beogradskoj areni".
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
"TVOJI SAVETI MI NISU POTREBNI"! Novak Đoković začepio usta legendi svetskog tenisa
29. 01. 2026. u 10:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRBIJA - MEKSIKO: Orlovi moraju bolje nego protiv Zelenortskih ostrva
SRBIJA gostuje Meksiku kome će ovo biti poslednja pripremna za predstojeći Mundijal.
04. 06. 2026. u 22:32
I POLICAJCI ZAPANjENI: Neverovatno šta su zaplenili
Ponekad su i pripadnici policije zatečeni onim što pronađu.
04. 06. 2026. u 16:24
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)