VELIKI PEH ZA EVROLIGAŠA! Povredio se bivši igrač Partizana!
Mogao je i gore da prođe.
Foto: Profimedia
Košarkaš Olimpijakosa Tajrik Džons povredio se na utakmici Kupa Grčke protiv AEK iz Atine.
Doskorašnji centar Partizana ima problem sa tendinitisom (upalom tetive) i propustiće meč polufinala nacionalnog kupa protiv Marusija. Amerikanac se u jednoj bezazlenoj situaciji u odbrani uhvatio ispod kolena i uz bolne grimase napustio parket, preselivši se među rezerve.
Medicinski tim pirejskih crveno-belih odmah je prišao Tajriku, pomogavši mu da ode u svlačionicu.
FOTO: N. Skenderija
Najnovije informacije kažu da je centar grčkog giganta izbegao je težu povredu, pošto se radi o tendinitisu.
Dalje se iz tabora Olija navodi da klub hoće da ga zaštiti, ne bi li prevazišao bol i potpuno bio fit za nastavak sezone.
Učiniće sve medicinska ekipa Pirejaca da osposobi Džonsa za finale Kupa Grčke, ali će njegovo učešće u borbi za pehar zavisiti od jačine bolova.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
NAPOLI OVERAVA PLASMAN U LIGU ŠAMPIONA: Trijumf protiv "rosoblaua" ga vodi među evropsku elitu
ČETA Antonija Kontea ugostiće Bolonju na zatvaranju 36. kola Serije A (20.45) u meču koji bi domaćinu i matematički mogao doneti plasman u Ligu šampiona.
11. 05. 2026. u 11:54
A NA MARAKANI... Vladimir Putin bira predsednika FK Crvena zvezda!
Izbori za predsednika fudbalskog kluba Crvena zvezda došli su na red, a oni donose i neke zanimljivosti.
11. 05. 2026. u 12:23
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)