OVO JE KLJUČNI DATUM! Evo do kada Crvena zvezda mora da potpiše Nikolu Đurišića
Srpski košarkaš Nikola Đurišić je slobodan igrač.
FOTO: Tanjug/AP
Nakon što nije dobio priliku da zaigra u NBA ligi u dresu Atlante sada je pred kraj regularnog dela sezone slobodan je da bira novu sredinu. Krilni košarkaš koji ima 21 godinu je prema informacijama amerilkih novinara dobio ispisnuci iz Atlante koja mu je na startu ove sezone dala ugovor.
Ponikao je u Megić, razvijao se u OKK Beogradu, a 2024. je izabran na draftu kao 43. pik.
Srpski košarkaš je vreme u SAD provodio u G ligi, razvojnom timu Atlante, i nije debitovao u najjačoj ligi sveta. A sada se pojavila informacija da će da se vrati u Srbiju, tačnije obuče dres Crvene zvezde.
Izvor blizak Sport klubu ističe da je nadu da će Đurišić ponovo da zaigra u Beogradu, a sve je izvesnije da su crveno-beli ozbiljno „zagrizli“ da dovedu srpskog košarkaša.
Ono što je jako važno je da, ukoliko klub s Malog Kalemegdana planira da računa na Đurišića u Evroligi, ima rok da ga dovede do 25. februara da bi mogao da ga registruje za utakmice u elitnom kontinentalnom takmičenju.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
"NE MOŽE TO TAKO!" Saša Obradović o nepoštovanju kod igrača KK Crvena zvezda
18. 02. 2026. u 22:24 >> 22:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
GENERALNA PROBA ZA PORTUGALCE: Ronaldo i družina pokazuju zašto su favoriti iz senke na Svetskom prvenstvu
Fudbalska reprezentacija Portugal odigraće poslednju kontrolnu utakmicu pred početak Svetskog prvenstva 2026, a rival na stadionu "Dr. Magalješ Pesoa" biće joj selekcija Nigerije (21.45).
10. 06. 2026. u 07:00
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)