BUDUĆNOST KOŠARKE U SIGURNIM RUKAMA! Dušan Alimpijević trener godine!
Trener košarkaša Bešiktaša i selektor reprezentacije Srbije Dušan Alimpijević proglašen je za najboljeg trenera Evrokupa za sezonu 2025/26, saopšteno je danas na sajtu takmičenja.
FOTO: Tanjug/ AMIR HAMZAGIĆ/ bg
Alimpijević je ove sezone sa Bešiktašom u Evrokupu zabeležio 16 pobeda i pet poraza, a turska ekipa će igrati u finalu protiv Burža.
U izboru za najboljeg trenera iza Alimpijevića ostali su Frederik Fatu iz Burža, Erdem Džan iz Turk Telekoma i Zvezdan Mitrović iz Cedevita Olimpije.
Selektor Srbije je prethodno u sezoni 2021/22 bio proglašen za najboljeg trenera kada je sa Bursom stigao do finala Evrokupa.
Bešiktaš i Burž će 22. aprila igrati prvu utakmicu finala Evrokupa u Istanbulu.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
Zbog čega je "hrvatski avion" vozio Srbe na Evropsko prvenstvo? Bivši generalni sekretar FSS-a nije mogao više da ćuti
05. 05. 2026. u 05:20 >> 06:03
Senzacija kakvu sport ne pamti! Šampion sveta postao "momak bez pobede"
05. 05. 2026. u 05:49
Kako izgledaju golovi kada ste glavni sudija u Premijer ligi? Ovako! (VIDEO)
04. 05. 2026. u 22:11
Naši predlozi: "Tip" - tiket za ponedeljak
Za početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
04. 05. 2026. u 06:53
Novak Đoković zatečen: Došao u Rim, a tamo ga dočekalo - ovo (VIDEO)
Novak Đoković odavno nije igrao tenis. Sada je rešio da mu se vrati, ali taj povratak nije bio kakav je očekivao.
04. 05. 2026. u 19:37
Šta se to desilo na granici Ukrajine i Belorusije? Zelenski besan, preti komšijama: "Spremni smo!"
PREDSEDNIK je takođe najavio da Ukrajina priprema nekoliko novih paketa sankcija koji će biti uvedeni odmah i u bliskoj budućnosti.
03. 05. 2026. u 09:37
Komentari (0)