"SPREMNI SMO DA POBEDIMO": Ergin Ataman pred odlučujuću utakmicu u Evroligi
TRI učesnika Fajnal fora u Evroligi su poznata, očekuje se četvrti. U sredu uveče će se znati da li će to biti Valensija ili Panatinaikos. Pred peti meč koji se igra u "Rođ Areni" govorio je trener "zelenih" Ergin Ataman.
FOTO: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia
On smatra da je iskustvno na strani njegovih igrača, kao i to da je ekipa spremna da trijumfuje.
- Savetujem igračima da veruju u sebe. Igrači Valensije nemaju veliko iskustvo, ali su pokazali veliki karakter. Želim da zahvalim navijačima na podršci. Kao Panatinaikos, spremni smo da pobedimo, ali ponekad moramo da prihvatimo i poraz. Moramo da prihvatimo ova dva poraza, ali sada smo spremni da pobedimo Valensiju - rekao je Ataman.
Podsetimo, utakmica Valensija - Panatinakos igra se u sredu od 21 sat. Zanimljivo u ovoj seriji nijednom nije slavio domaćin.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
REKE LjUDI NA OPROŠTAJU OD LEGENDE ZVEZDE: Sahranjen Vladimir Cvetković (FOTO)
12. 05. 2026. u 14:32
NEMCI U ŠOKU, SRBI U NEVERICI! Hrvati očitali lekciju celom svetu
12. 05. 2026. u 08:41 >> 08:44
"HAMADE, TI SI NAJBOLjI TENISER IZ SRBIJE! Međedović totalno zatečen nakon senzacije u Rimu
12. 05. 2026. u 06:30 >> 06:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
STIGLI BAGERI NA MARAKANU: Počelo je! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Crvene zvezde tiču se - važnih infrastrukturnih radova.
01. 06. 2026. u 14:58
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)