U JEKU GLASINA DA ODLAZI: Evo šta radi Dvejn Vašington u završnici sezone
Dok aktivno kruže glasine o odlasku Dvejna Vošingtona iz Partizana, na društvenim mrežama je isplivao snimak koji je ubrzo postao viralan. Na njemu se vidi da je američki košarkaš svoju kolekciju tetovaža obogatio simbolom koji nosi posebnu životnu poruku.
FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages
Tetovaža predstavlja japanski simbol Kaizen, koji simbolizuje neprestanu borbu za napredak i promenu na bolje, koja se fokusira na male, svakodnevne korake koji vode ka ličnom rastu i samousavršavanju.
Poznato je da je košarkaš crno-belih veliki ljubitelj tetovaža i da svaka od njih ima specifičnu inspiraciju. Ipak, jedna od ranijih tetovaža na njegovom ramenu posebno je zainteresovala javnost. Reč je o čitavom pasusu koji zapravo predstavlja čuvenu "Molitvu za smirenje", autora američkog teologa Reinholda Nibura.
"Bog mi je dao smirenost da prihvatim ono što ne mogu da promenim, hrabrost da promenim ono što mogu i mudrost da prepoznam razliku. Živeći dan po dan, uživajući u svakom trenutku, prihvatajući teškoće kao put ka miru, prihvatajući ovaj grešni svet onakav kakav jeste, kao što je i on činio", piše na Dvejnovoj ruci.
Vošington je ove sezone u Evroligi odigrao 23 utakmice za crno-bele, a prosečno je beležio 14,9 poena, 2,5 asistencije i 1,5 skok. Što se tiče ABA lige, Partizanov bek je prosečno postizao 21,2 poena i proglašen je za najboljeg strelca regionalnog takmičenja.
BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
NEZAPAMĆEN SKANDAL U SRBIJI! Uhapšen predsednik kluba i petorica fudbalera
17. 07. 2026. u 10:52
ŠTA ĆE REĆI TIJANA AJFON? FIFA prelomila: Slavko sudi finale Mundijala
17. 07. 2026. u 09:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ZVEZDA ZAPOČINjE ODBRANU TITULE: Novajliju očekuje "paklena" atmosfera na Marakani
NAKON višemesečnog čekanja konačno počinje Superliga Srbije, a prvi meč odigraće akutelni šampion Crvena zvezda i novajlija Mačva koji se sastaju na "Stadionu Rajko Mitić" od 20 časova.
17. 07. 2026. u 07:00
KO KAŽE DA SU NEPOBEDIVI! Prvak Evrope šokirao dvostrukog šampiona sveta i ostavio ga bez finala Mundijala! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Španije igraće u finalu Svetskog prvenstva, pošto je savladala selekciju Francuske rezultatom 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. u 22:59
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)