NEMANJA DANGUBIĆ PRVI PUT U DRESU PARTIZANA: Pljušte komentari bivših saigrača (FOTO)
NEMANjA Dangubić se prvi put na društvenim mrežama "pojavio" u, novoj, opremi.
Nemanja Dangubić foto: KK Partizan
Košarkaš, koji je nedavno promovisan u pojačanje za narednu sezonu, objavio je svoju forotrafiju u dres Partizana uz kometar: Novo poglavlje.
Dangubić će nosti dres sa brojem 2. Ispalo je simbolično jer je baš taj broj prošle sezone u crno-belom timu nosio Kori Volden, bek koji je nedavno prešao u Crvenu zvezdu.
Nemanja komentare na ovu objavu nije mogao da izbegne, naročito od bivših saigrača iz Crvene zvezde. Standardno, među najduhovitim bila je opaska Marka Kešelja:
- Posle devet zlatnih, fali ti i malo srebra! Srećno.
Dangubiću je sreću poželeo i nekadašnji rival, ali i saigrač iz reprezentacije Bogdan Bogdanović. Kvinsi Miler mu je umesto reči “dodao” mrtvačke glave, dok se komentarom: "To ti slika" sa Dangubićem našalio blizak drug i bivši saigrač Luka Mitrović.
Preporučujemo
NIKOLA NIJE MOGAO DA ČUJE GORU VEST: Jokić ovo nije mogao ni da očekuje
24. 12. 2025. u 22:14
BOKSERSKI SPEKTAKL U ZVORNIKU: "Kraljice ringa" za kraj uspešne bokserske godine
24. 12. 2025. u 21:45
NESTVARNI NIKOLA JOKIĆ: Ono što Srbin radi ne može niko drugi na planeti!
NEVEROVATNU sezonu igra najbolji košarkaš današnjice, a novo sjajno izdanje očekujemo na večerašnjem meču Nagetsa i Maveriksa koji se sastaju u "Amerikan erlajns centru" dva sata posle ponoći.
23. 12. 2025. u 14:30
"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.
24. 12. 2025. u 19:50
"SAD JE TITO ODJEDNOM POBIO JADNE HRVATE..." Vedrana o bivšoj državi: "Sve sam više Jugoslovenka kako vreme odmiče!"
VEDRANA ne bira reči kada govori o vremenu Jugoslavije...
24. 12. 2025. u 09:52
Komentari (6)