SAKRAMENTO PUSTIO KOKOŠKOVA: Srpski trener se seli u Istanbul
SRPSKI košarkaški trener Igor Kokoškov napustio je Sakramento Kingse i "balon" u Orlandu, saopštio je taj NBA ligaš.

Foto: EPA-EFE/CJ GUNTHER
Kako se navodi, doskorašnji pomoćni trener Kingsa dobio je dozvolu da ranije nego što je planirano krene put Istanbula, gde će sledeće sezone biti trener turskog Fenerbahčea, sa kojim je potpisao trogodišnji ugovor.
- Čestitam Igoru na imenovanju za prvog trenera Fenerbahčea i želim da mu se zahvalim na posvećenom vremenu Kingsima. Bio je izuzetno važan član mog stručnog štaba i njegova priorodna sposobnost da vodi naše košarkaše i dalje će biti insipracija našem timu da napreduje u Orlandu. Želimo mu sve najbolje - rekao je Luk Volton, glavni trener Sakramenta.
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije, stručnom štabu Kingsa pridružio se u junu 2019. godine, a pre toga bio je prvi trener Finiks Sansa u sezoni 2018/19.
Preporučujemo

MOGU DA IGRAM I CENTRA: Bjelica spreman na sve da pomogne Sakramentu u Orlandu
22. 07. 2020. u 20:45

TIM IZ KOMŠILUKA GRABI KA LIGI ŠAMPIONA: "Zelena šuma" je na prvom meču pokazala da je daleko kvalitetniji rival
FUDBALERI Ludogoreca će pokušati da odbrane gol prednosti protiv Dinamo Minska sa kojim se sastaju u revanš meču prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona (20.45).
16. 07. 2025. u 08:18

RUSKINjA ZAPREPASTILA SVET: Evo šta je uradila u Rimu
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija se u vestima nađe, bar kada se o sportu radi, uglavnom zbog sankcija koji trpe njeni sportisti. Ali, nešto nesvakidašnje priredila je jedna Ruskinja - kojoj je dozvoljeno da se takmiči.
17. 07. 2025. u 13:30

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)