ŠPANAC VERAN NEMCIMA: Aito Garsija Reneses ostaje na klupi Albe
ŠPANSKI trener Aito Garsija Reneses i naredne sezone će sa klupe predvoditi Albu, pošto je danas produžio ugovor sa tim košarkaškim klubom.
Foto: N.Paraušić
Međutim, 73-godišnji Garsija Reneses neće sam obavljati tu funkciju jer je klub dosadašnjeg pomoćnika Israela Gonsalesa unapredio u drugog glavnog trenera.
Gonsales je potpisao dvogodišnji ugovor.
"Osećam se veoma ugodno u Albi, identifikujem se sa programom i sa ljudima u klubu. Radujem se što ću raditi sa igračima svakog dana kako bih izvukao maksimum iz njih", rekao je Garsija Reneses.
Košarkaši Albe bi pripreme za narednu sezonu trebalo da počnu sledeće nedelje.
Preporučujemo
NAJLEPŠI GOL SVETSKOG PRVENSTVA: Pogledajte čudo koje je zadivilo planetu (VIDEO)
04. 07. 2026. u 09:43
AGENT POTVRDIO: Nikola Jokić dobija brutalno pojačanje, stiže Lebron Džejms?
04. 07. 2026. u 09:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
HRVATI PRIZNALI: "Zašto su nam opravdano poništili gol za 2:2"
HRVATSKA reprezentacija je ispala sa Svetskog prvenstva. Izgubili su od Portugala 2:1 u osmini finala Svetskog prvenstva i završili svoj nastup, dok će Kristijano Ronaldo i drugovi u osmini finala jurišati na komšijsku Španiju.
03. 07. 2026. u 17:09
Komentari (0)