PARTIZAN JAČI ZA CENTRA: Ugovor potpisan, dolazak u Beograd se očekuje uskoro

24. 08. 2020. u 14:37

AMERIČKI centar novi je košarkaš Partizana, saopštili su crno-beli.

ПАРТИЗАН ЈАЧИ ЗА ЦЕНТРА: Уговор потписан, долазак у Београд се очекује ускоро

Ilustracija sport Foto Dephositos

Kako se navodi na klupskom sajtu, Erik Mika je danas potpisao ugovor, a njegov dolazak u Srbiju očekuje se u narednim danima.

Rođen 5. januara 1995. godine, diplomac Brigam Jang Univerziteta je do skoro nastupao za razvojni tim Sakramento Kingsa, odakle je tokom 2020. bio na kratko prekomandovan u prvi tim.

Seniorsku karijeru Mika je započeo u Pezaru, odakle je otišao u Brešu, zatim nemački Medi Bajrojt, kineski Sinkjang Tajgers i potom Sakramento.

U sezoni 2019/2020, Mika je u razvojnom timu Sakramento Kingsa prosečno imao učinak od 18,7 poena i 11,9 skokova za 30,7 minuta provedenih na terenu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NJIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.

19. 03. 2026. u 19:58

Komentari (0)

SASTANCI RUŠE ILI GRADE KOMPANIJU: Kako upravljanje konfliktima utiče na produktivnost tima