PARTIZANOVA HAUBICA POČINJE TREĆU SEZONU U CRNO-BELOM DRESU: Možemo da se borimo za trofeje
KAO i svake nove sezone, pa tako i ove, Partizanova košarkaška javnost mnogo očekuje od legionara koji oblače crno-beli dres.
FOTO: N. Paraušić
Jedan od njih je Markus Pejdž, koji može da se nazove i starosedeocem s obzirom na to da će mu ovo biti treća godina u beogradskom klubu.
- Znam da nije tipično za Amerikanca da ostane u jednom klubu više sezona. Uvek sam gledao koja je najbolja opcija za mene i moju porodicu, a Partizan definitivno to jeste. Osećam se prijatno ovde. Zavoleo sam ovo mesto i ljude i srećan sam što ostajem - rekao je Pejdž za klupsku televiziju.
Usled pandemije kovida 19, Partizan je odlučio da bazične pripreme za narednu sezonu odradi na "domaćem terenu" u Vrnjačkoj Banji.
- Lepo mesto sa divnim ljudima. Partizan ima mnogo navijača ovde koji nam pružaju podršku. Odlazak iz grada nam je omogućio da se fokusiramo na trening i brže porastemo kao tim.
MIKA prošao PREGLEDE
NAJNOVIJE pojačanje Partizana, američki centar Erik Mika stigao je juče u Beograd i odmah obavio lekarske preglede u prostorijama Zavoda za sport i medicinu. Mika bi trebalo da se od početka sledeće nedelje priključi treninzima, za kada je zakazan povratak crno-bele ekspedicije sa priprema u Vrnjačkoj banji.
Ambicije i ciljevi u klubu Partizanovog renomea su uvek jasne.
- Većina igrača je ostala od prošle sezone. Mislim da treba da očekujemo velike stvari. Uveren sam da opet možemo da budemo na vrhu tabele i borimo se za trofeje - zaključio je Pejdž.
Preporučujemo
NOVI IGRAČ PARTIZANA NA LEKARSKIM PREGLEDIMA: Mika čeka dozvolu da se priključi timu
28. 08. 2020. u 12:42
KOŠARKAŠ PARTIZANA VRAĆEN SA PRIPREMA: Temperatura oslabila crno-bele
27. 08. 2020. u 12:11
BOGDAN JE REKAO SVOJE: Bogdanović oduševljen novim pojačanjem Partizana
24. 08. 2020. u 16:51
DOMAĆI ZADATAK NA TEMU "TRENERSKI POSAO": Kerik radi sjajne stvari na klupi Junjateda koji je sve bliži plasmanu u Ligi šampiona!
OD dolaska nekadašnjeg "vojnika" Ser Aleksa Fergusona Junajted igra odlično, popeo se na treće mesto, a večeras ga očekuje još jedan veoma težak zadatak jer gostuje na "Vitalitiju" gde će ga dočekati razigrani Bornmut (21.00).
20. 03. 2026. u 07:10
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.
19. 03. 2026. u 19:58
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)