ČEKA SE NJEGOV POVRATAK: Šćepanović otkrio zbog čega Mika ne igra i kada se priključuje timu (VIDEO)
KOŠARKAŠI Partizana savladali su Slobodu iz Užica rezultatom 76:58. Crno-beli su upisali treću uzastopnu pobedu.
Foto: KK Partizan/D.Stjepanović
Vlado Šćepanović je u razgovoru za klupsku televiziju izneo utiske.
"Zadovoljniji sam nego u prethodnoj utakmici", rekao je strateg Partizana, a potom odgovorio na pitanje koje najviše zanima navijače, kada će Erik Mika obući dres crno-belih.
"Drago mi je što su neki igrači izašli iz povreda. Čekamo još Erika da se vrati, ima stomačni virus. Nešto se slično dogodilo Kociju Miler Mekintajeru. Očekujem da za par dana bude spreman", rekao je Šćepanović.
Pored bivšeg košarkaša Sakramento Kingsa nisu nastupili ni Markus Pejdž, kao ni Nemanja Dangubić. Šćepanović i njih očekuje uskoro na terenu.
"Uskoro i njih očekujemo na parketu. Radi se o lakšim povredama, nemamo razloga da išta rizikujemo u ovom trenutku", rekao je Vlado Šćepanović, a prenosi "Partizan TV".
Preporučujemo
KRIZA GRAĐANA, ŠANSA ZA NORVEŽANE: Ranjena zver stiže na sever Evrope
PREDSTOJEĆI duel u Ligi šampiona između Bodo Glima i Mančester sitija na „Aspmira” stadionu donosi zanimljiv okršaj ekipa koje se nalaze u potpuno različitim formama i takmičarskim situacijama.
20. 01. 2026. u 08:24 >> 10:05
DONALD TRAMP I CELA AMERIKA U ŠOKU: Ni Srbin nije sprečio najneverovatniju sportsku senzaciju svih vremena
Zamislite da od rođenja navijate za Zvezdu ili Partizan, da ste pritom rođeni na Autokomandi, da ste pored stadiona voljenog kluba i odrastali, gledali ga i navijali za njega svim srcem, ali da voljeni klub nije hteo ni da vas pogleda, čak ni da pristane da volontirate u njemu. Nešto slično se desilo jednom momku o kome danas priča cela Amerika. A čak ni Srbin koji je čudo napravio - nije uspeo da ga spreči u tome. I to pred očima cele nacije, a i Donalda Trampa, američkog predsednika, u loži.
20. 01. 2026. u 16:16
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (1)