LEBRON OTVORIO DUŠU: Želim prokleto poštovanje!
LOS Anđeles Lejkersi su novi šampioni NBA lige, do trofeja su došli nakon šest mečeva u velikom finalu protiv Majami Hitsa.

FOTO: EPA
Lebron Džejms je po četvrti put podigao pehar NBA šampiona, isto toliko puta podigao je i pehar namenjen MVP finala.
U poslednjem duelu koji je njegov tim dobio 106:93 Džejms je dodao 28 poena 14 skokova uz 10 asistencija.
"Puno mi znači to što predstavljam ovu franšizu. Kad sam došao, rekao sam im da ću ih vratiti tamo gđe im je mesto. Za mene je neverojatan osećaj biti deo ove istorijske ekipe", rekao je Džejms, a potom je nastavio:
"Samo želimo poštovanje. Rob (generalni menadžer Pelinka) želi poštovanje. Trener Frank Vogel želi svoje poštovanje. Naša organizacija želi svoje poštovanje, navijači Lejkersa žele svoje poštovanje. I ja želim svoje prokleto poštovanje", rekao je Lebron.
Osvajanjem titule sa Los Anđeles Lejkersima Džejms je postao prvi igrač koji je u istoriji bio prvak sa tri različita kluba. Ranije je to učinio sa Majami Hitsima, a potom mi Klivland Kavalirsima.
Preporučujemo

LEBRON SE POKLONIO JOKIĆU: "Kralj" biranim rečima govorio o srpskom košarkašu!
18. 09. 2020. u 16:52

BRUTALNA PARTIJA ZA KRAJ: Lejkersi NBA šampioni, izjednačili se sa Bostonom!
12. 10. 2020. u 08:17 >> 08:19

POČELO VELIKO FINALE NBA LIGE: Lejkersi krenuli silovito, Lebron razbio Majami (VIDEO)
01. 10. 2020. u 08:22

SUĐENjE JE BILO UŽASNO: Legendarni Čarls Barkli smatra da je Denver žestoko oštećen protiv Lejkersa (VIDEO)
26. 09. 2020. u 10:25 >> 10:42

JUČE JE LAGANO DOŠLO: Evo današnjih predloga redakcije Tipa za "sigurica tiket"
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremili nove tri "sigurice".
08. 06. 2025. u 07:23

"'AJDE DA SE NE LAŽEMO!" Dragan Stojković Piksi posle Albanija - Srbija: Ma, to me apsolutno ne zanima!
Albanija i Srbija odigrali su burnu utakmicu na početku kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu, a selektor "orlova" Dragan Stojković Piksi na zanimljiv način je reagovao po okončanju susreta.
07. 06. 2025. u 23:03

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)