EVROLIGA: Olimpijakos šokirao Barselonu
KOŠARKAŠI Olimpijakosa pobedili su danas na gostujućem terenu Barselonu sa 96:88 (26:17, 25:30, 21:16, 24:25 ), u utakmici devetog kola Evrolige.
Foto: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Najefikasniji u ekipi Olimpijakosa bio je Hasan Martin sa 17 poena i osam skokova, Šakil Mekisik je dodao 16 poena i četiri asistencije, dok je Kostas Slukas postigao 15 poena uz 10 asistencija i tri skoka.
U poraženoj ekipi najbolji je bio Nikola Mirotić sa 16 poena i tri skoka, Brendon Dejvis je postigao 15 poena uz šest skokova, a Adam Hanga je dodao 10 poena.
Olimpijakos se nalazi na 10. mestu tabele Evrolige, sa šest pobeda i pet poraza, dok Barselona zauzima prvo mesto učinkom od devet pobeda i tri poraza.
U narednom 13. kolu Evrolige Olimpijakos u četvrtak gostuje Crvenoj zvezdi, a Barselona dan kasnije dočekuje Milano.
Preporučujemo
HRABRA ZVEZDA PALA U BLAUGRANI: Loše prvo poluvreme koštalo crveno-bele
20. 11. 2020. u 22:54 >> 22:55
NOVI PROBLEM ZA EVROLIGU: Još jedan član Olimpijakosa pozitivan na koronu
16. 11. 2020. u 14:35
NEZAUSTAVLjIVA BARSA: Jamal i družinu jurišaju ka tronu Evrope, ima li Atletiko ono što je potrebno da ih zaustavi?
OD 21.00 na "Kamp Nou" Barselona dočekuje Atletiko Madrid u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona, ovo će im biti već peti obračun od starta sezone, odlično se poznaju i ako je suditi po dosadašnjim obračuna trebali bi gledati pravi fudbalski spektakl.
08. 04. 2026. u 07:10
HULIGANI MALTRETIRALI BESKUĆNIKA, A ONDA SE DOGODILO NEŠTO NEVEROVATNO: "Mislio sam da haluciniram"
Život piše drame. Neke od njih sa više nego srećnim krajem.
07. 04. 2026. u 23:59
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)