RAŠON TOMAS: Morali smo da obradujemo navijače
KOŠARKAŠ Partizana Rašon Tomas bio je zadovoljan posle trijumfa protiv Bahčešehira u 9. kolu Evrokupa.
Foto: M. Vukadinović
Crno-beli su pobedili turski tim 88:75 i izborili plasman u drugu fazu takmičenja.
- Bila je teška utakmica, naročito nakon prethodne dve koje smo izgubli na poen razlike. Morali smo da iskoristimo ovu priliku da se plasiramo u Top 16 i obradujemo naše navijače -rekao je Tomas posle utakmice za klupsku televiziju.
Krilni centar Partizana bio je najefikasniji u pobedničkom timu sa 18 poena, a ubacio je neke od važnih poena u ključnim trenucima.
- Drago mi je što sam doprineo pobedi. Protiv Bahčešehira sam to bio ja, sledeći put će biti neko drugi od mojih saigrača.
U Evrokupu izabranicima Saše Filipovskog ostale su još dve utakmice, obe na gostovanju - prvi rival je Burž, a potom italijanska Venecija.
- Dve važne utakmice, želimo da pobedimo i da sa što bolje pozicije uđemo u Top 16 i da napredujemo kao tim - zaključio je Tomas.
Preporučujemo
PRVI CILj OSTVAREN: Partizan srušio Bahčešehir i plasirao se u Top 16 fazu Evrokupa
09. 12. 2020. u 20:12 >> 22:19
IDEALNA PRILIKA ZA ZVEZDU: Pobeda nad ranjivim FKSB-om bi bila veliki korak ka nokaut fazi Evrope!
CRVENA zvezda od 21.00 na "Stadionu Rajko Mitić" dočekuje Steauu u jednoj od ključnih utakmica Lige Evrope. Crveno-beli su posle četiri kola na 25. mestu sa četiri boda i pobeda protiv nekadašnjeg prvaka Evrope bi ih znatno približila cilju, a to je plasman u nokaut fazu takmičenja.
27. 11. 2025. u 07:40
OBRT? Željko Obradović ostaje trener Partizana?!
Burno je u KK Partizan, a "grobari" s nestrpljenjem čekaju najnovije vesti iz crno-belog tabora.
26. 11. 2025. u 16:26
OLIVERA SMENjENA: Novi urednik na RTS - muž poznate pevačice, dugo je na javnom servisu
NA TOJ poziciji u RTS-u je godinama unazad bila Olivera Kovačević.
26. 11. 2025. u 12:55
Komentari (1)