NE POŠTUJEŠ SUDIJE - PLATIĆEŠ KAZNU: Kalinić udaren po džepu od strane Evrolige
SRPSKI košarkaš i član Valensije Nikola Kalinić moraće da plati kaznu u iznosu od 3.000 evra zbog "nepoštovanja sudija" na utakmici protiv Zenita.

Foto: EPA-EFE/SERGEI ILNITSKY
Evroliga insistira na poštovanju svih propisanih pravila u svom takmičenju i to je najbolje na svojoj koži osetio nekadašnji igrač Crvene zvezde i Fenerbahčea.
Inače, Valensija je taj meč izgubila na svom parketu sa 85:72, a Kalinić je meč okončao sa po osam poena i skokova, te četiri asistencije.
Španski tim u Evroligi ima učinak 7-5.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

SVE JE SPREMNO ZA DRUGI "BALON": Banjaluka domaćin turnira ABA 2 lige
10. 12. 2020. u 15:58

NOVA TRAGEDIJA U SRPSKOM SPORTU: Bivši košarkaš FMP-a preminuo u 30. godini
10. 12. 2020. u 15:15

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!
FUDBALSKI spektakl kakav priliči finalu, a ne grupnoj fazi Lige šampiona, očekuje nas večeras na "Monžuiku" gde će Barselona od 21.00 ugostiti aktuelnog prvaka Evrope, ekipu Pariz Sen Žermena.
01. 10. 2025. u 07:30

ISTORIJSKI TRENUTAK! FK Dinamo Zagreb stiže u Beograd!
FUDBALERI Dinama iz Zagreba igraće u Srbiji sa Makabijem iz Tel Aviva, odluka je doneta iz siguronosnih razloga, a pored činjenice da publike neće biti oba tima suočena su sa brojnim logističkim izazovima.
01. 10. 2025. u 16:02

OGLASILA SE BILjA NAKON RASTANKA OD ACE ILIĆA: "Videću kako vreme prolazi..."
IAKO rastavljeni, Bilja i Aca imaju veliki razlog za slavlje.
01. 10. 2025. u 12:20
Komentari (0)