NEMA POPUSTA NI ZA ZVEZDE: NBA liga kaznila Hardena zbog kršenja protokola
KOŠARKAŠ Hjustona Džejms Harden kažnjen je sa 50.000 američkih dolara zbog kršenja zdravstvenog i sigurnosnog protokola, saopštila je NBA liga.
Foto: AP
Zvezda Rokitsa prekršila je Covid 19 portokol lige koji zabranjuje prisustvovanje zatvorenim društvenim okupljanjima od 15 ili više ljudi, ulazak u barove i klubove.
"Harden je prekršio ova pravila kada je u ponedeljak 21. decembra prisustvovao privatnoj zabavi u zatvorenom", navodi se u saopštenju NBA lige.
Na video snimku koji se pojavio na društevnim mrežama vidi se da Harden ne nosi masku i da ne drži fizičku distancu, a igrač je priznao da je otišao na zabavu kod prijateljice, ali ne u striptiz klub kako su objavili neki mediji.
Prethodno je utakmica između Oklahome i Hjustona odložena, pošto "rakete" nisu imale mininalan broj košarkaša potreban za održavanje meča, nakon što su tri igrača Rokitsa imala pozitivne ili nejasne testove na korona virus, a još četvorica su morala u samoizolaciji.
Preporučujemo
UHAPŠEN NBA KOŠARKAŠ: Svoningen zbog posedovanja marihuane završio iza rešetaka
24. 12. 2020. u 09:23
Crveni đavoli se vraćaju na pobedničku stazu: Lids je arhiviran, vreme je za osvetu Brentfordu za dva prethodna poraza
MANČESTER junajted u ponedeljak uveče na Old Trafordu dočekuje Brentford u meču koji može biti veoma važan u borbi za plasman u Ligu šampiona. Domaćin je trenutno treći na tabeli Premijer lige i nalazi se u odličnoj poziciji pred sam finiš sezone.
27. 04. 2026. u 10:36
Dosad nezabeleženo! Grci masovno počeli da pišu na srpskom jeziku! (FOTO)
Najnovije vesti iz Grčke verovatno iznenađuju i same Grke. Srbija je deo te priče.
29. 04. 2026. u 12:21
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)