JOKIĆ ODUŠEVIO SVET: Samo je Lebron DŽejms ispred Srbina po broju glasova za NBA Ol-star
04. 02. 2021. u 19:53
DELOVALO je da on NBA Ol-stara ove godine neće biti ništa. Ipak, na zadovoljstvo svih ljubitelja košarke došlo je do promene.
Povezane vesti

KO JE OVO MOGAO DA ZAMISLI? Lebron DŽejms sada ima više pobeda nego dva NBA kluba, a Nikola Jokić...
Nikola Jokić ne nemareva da menja NBA klub u kome igra, sa kojim je bio šampion i osvojio tri MVP titule. Ne nemerava to pred kraj karijere ni Lebron Džejms, koji je u dresu Lejkersa ispisao nove stranice košarkaške istorije.
04. 03. 2025. u 15:05

NIKOLA JOKIĆ GLEDA I NE VERUJE: NBA opet menja Ol-star, ali sada će ovo gledati ceo svet!
NBA liga je spremna za novu eru.
25. 02. 2025. u 18:22
Najnovije iz rubrike

ENGLEZI TVRDE: Karlo Anćeloti završio sa Realom, evo koga sledećeg trenira!
Trener Reala Karlo Anćeloti veoma je blizu preuzimanja reprezentacije Brazila, objavila je danas britanska televizija Skaj Sports.
27. 04. 2025. u 22:51

EVROLIGA ODGOVORILA JOKIĆU: Objavila video koji mnogo boli navijače Partizana (VIDEO)
NIKOLA Jokić je vratio brejk u Los Anđelesu, te se Nagetsi kući vraćaju sa 2:2 u seriji, a reprezentativac Srbije u Kaliforniji je govorio o Milošu Teodosiću i Partizanu. Nedugo potom stigao je odgovor i od Evrolige, koji će zaboleti navijače crno-belih
27. 04. 2025. u 22:34

"DOBRO SMO IGRALI U ODBRANI, MORAMO BITI SPREMNI ZA PLEJ-OF": Sferopulos posebno ponosan posle pobede nad Krkom
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su ekipu Krke rezultatom 81:69 u okvoru 29. kola ABA lige.
27. 04. 2025. u 22:25

"TO JE NAMA DODATAN PROBLEM": Srđan Blagojević otkrio šta ga brine nakon pobede Partizana nad Radničkim
PARTIZAN je pobedio Radnički sa 3:1 i to mu je prva pobeda u plej-ofu Superlige Srbije. Utiske posle meča izneo je trener crno-belih Srđan Blagojević.
27. 04. 2025. u 22:17

BLOKOM DO MAJSTORICE: Odbojkaši Vojvodine u četvrtom finalnom meču plej-ofa savladali Radnički sa 3:1 i izborili petu utakmicu
NI drugu „meč loptu“ nisu iskoristili odbojkaši Radničkog. Igrači Vojvodine su u četvrtom meču finala plej-ofa Superlige Srbije zahvaljujući granitnom blok savladali Šumadince (3:1 – 22:25, 34:32, 25:22, 25:15) i izjednačili u pobedama na 2:2. Prvaka ćemo dobiti u majstorici, 30.aprila u Kragujevcu.
27. 04. 2025. u 22:10
Komentari (0)