DA LI JE OVO PRILIKA ZA PARTIZAN? Dragan Milosavljević postaje slobodan igrač...
NAKON četiri godine došlo je vreme za rastanak, te će Dragan Milosavljević napustiti Unikahu.

FOTO: EPA
Zbog povreda Srbin već godinu i po dana nije odigrao meč u dresu španskog tima, a s obzirom da mu ugovor ističe za šest meseci klub je spreman da sporazumno raskine ugovor već sada navode tamošnji mediji.
Maler sa povredama je krenuo pred Svetsko u Kini, na pripremnom meču sa Turcima kada mu je stradalo koleno.
Zatim je otkriven i problem na meniskusu na drugoj nozi, a onda i korona lokdaun koji mu je onemogućio normalan oporavak.
U decembru se pojavio i novi problem, a ostalo je samo da se raskid ugovora ozvaniči.
Pratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

ZA USPEH ZOVI RADONjIĆA: Trener Zvezde uspešan kao svi njegovi prethodnici zajedno
15. 02. 2021. u 16:05

POMEREN DUEL ZVEZDE I BORCA: Evo kada će crveno-beli odmeriti snage sa klubom iz Čačka
15. 02. 2021. u 15:57

SINER IGRA U ŽIVOTNOJ FORMI, ALI: Povratak Ferare u stručni štab vraća "mrak" doping skandala nad Italijanom
ITALIJANSKI teniser će se u osmini finala prestižnog mastersa u Sinsinatiju sastati sa Adrijanom Manarinom (1.00).
13. 08. 2025. u 10:10

NEVIĐEN SKANDAL NA SVETSKOM PRVENSTVU! Protiv srpskih odbojkašica igrali muškarci! Rival Srbije odmah izbačen sa šampionata planete!
Najnovije sportske vesti su šokantne.
12. 08. 2025. u 19:48

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)