PEŠIĆ SEDA NA KLUPU PARTIZANA? Evo šta o tome kaže i poznati stručnjak! Dileme više nema
KOŠARKAŠI Partizana imaju jednu od najlošijih sezone u ovom veku. Eliminisani su iz Evrokupa, umesto za plej-of, bore se za opstanak u ABA ligi. Crno-bele su ove sezone predvodila tri trenera, od Vlada Šćepanovića, preko Saše Filipovskog do Aleksandra Matovića.

Foto: N.Paraušić
Predsednik Ostoja Mijailović najavio je dolazak u Humsku Zorana Savića koji će na funkciji sportskog direktora zameniti Nikolu Lončara. Uveliko se pominje i dolazak novog trenera za sledeću sezonu. Kao prvi kanditad pominjao se Zoran Lukić, ali beogradski mediji su ovih dana Svetislava Pešića povezivali sa klupom Partizana, međutim iskusni stručnjak uverava da od toga nema ništa.
- Dobijam dosta ponuda, ali stranih klubova. Što se tiče srpskih timovaa, za njih sam završio karijeru i neću više voditi domaće ekipe - izjavio je Pešić za portal Repulika.
Podsećanja radi, legendarni Kari Pešić je tokom igračke karijere četiri godine branio boje Partizana, a potom je kao trener u dva mandata vodio Crvenu zvezdu.
Preporučujemo

CRNO-BELI ZAKAZALI PROMOCIJU: Zoran Savić od utorka Partizanov, kreće reorganizacija
15. 03. 2021. u 11:15

SELEKTOR SRBIJE PREUZIMA KK PARTIZAN? Crno-beli rešili pitanje trenera
13. 03. 2021. u 09:05

OGLASIO SE OSTOJA MIJAILOVIĆ O DOLASKU SAVIĆA: Partizan zaslužuje samo najbolje
12. 03. 2021. u 16:24

TEŠKO JE BEZ BOGDANA, JOKIĆ SE DANAS NEĆE FORSIRATI: Srbija nastavlja prvenstvo bez kapitena
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije će se u četvrtom kolu grupe "A" sastati sa Češkom.
01. 09. 2025. u 08:00

"ON SE BOGA NE BOJI!" Ukrajina u šoku zbog Ševčenka
Otkako je 2022. počeo rat u Ukrajini, koji Rusija zove "Specijalna vojna operacija", pravo je čudo da ukrajinski sport opstaje i na domaćoj, i na međunarodnoj sceni. Jer, samo živeti u takvim uslovima nije lako, a kamoli trenirati i nadmetati se. Pa opet, iako postoje čak i internacionalni uspesi ukrajinskih sportista, postoje i razdori. Ovo je svedočanstvo o jednom od njih - i u centru pažnje je jedna od istinskih legendi ukrajine, Andrej Ševčenko.
01. 09. 2025. u 15:24

BOŠKO JAKOVLjEVIĆ NAPUSTIO "K1": Evo na koju televiziju prelazi
OMILjENI televizijski voditelj, maneken i stilista do skoro je bio deo televizije "K1"
31. 08. 2025. u 11:33
Komentari (0)