MIJAILOVIĆ: Trinkijeri traži nešto što nije zaradio

Olja Mrkić

16. 03. 2021. u 14:13

PREDSEDNIK Partizana Ostoja Mijailović rekao je da je bivšem treneru Andreji Trinkijeriju isplaćeno sve ono što je zaradio radeći u ekipi crno-belih.

МИЈАИЛОВИЋ: Тринкијери тражи нешто што није зарадио

FOTO: N. Paraušić

Italijanski stručnjak nedavno je podneo tužbu BAT-u, gde je zatražio isplatu oko 700.000 evra na osnovu završne godine ugovora koji je imao sa crno-belima.

- Trinkijeriju je plaćeno sve do momenta kada je bio i što je zaradio. Sada traži ono što nije zaradio i o tome će sud da odlučuje. Naši advokati rade na tome. Nismo očekivali tužbu, jer je imao podršku od našeg kluba, sve što je tražio je dobio - rekao je Mijailović na konfeneciji za medije upriličenoj povodom ustoličenja Zorana Savića na mesto sportskog direktora.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ON SE BOGA NE BOJI! Ukrajina u šoku zbog Ševčenka

"ON SE BOGA NE BOJI!" Ukrajina u šoku zbog Ševčenka

Otkako je 2022. počeo rat u Ukrajini, koji Rusija zove "Specijalna vojna operacija", pravo je čudo da ukrajinski sport opstaje i na domaćoj, i na međunarodnoj sceni. Jer, samo živeti u takvim uslovima nije lako, a kamoli trenirati i nadmetati se. Pa opet, iako postoje čak i internacionalni uspesi ukrajinskih sportista, postoje i razdori. Ovo je svedočanstvo o jednom od njih - i u centru pažnje je jedna od istinskih legendi ukrajine, Andrej Ševčenko.

01. 09. 2025. u 15:24

Komentari (0)

MILIONI STIŽU NA MARAKANU! Crvena zvezda obavila najveći transfer u svojoj istoriji, pao rekord!